Jak anulować subskrypcję NordVPN i uzyskać zwrot pieniędzy

Jak anulować subskrypcję NordVPN i uzyskać zwrot pieniędzy

November 14, 2023 privacy 0
NordVPN oferuje ochronę przed złośliwym oprogramowaniem (Threat Protection), wysokie prędkości, serwery w 60 krajach i dodatkowe funkcje poprawiające jakość surfowania w sieci. Rozumiemy jednak, że możesz mieć inne oczekiwania w stosunku do naszych usług. Aby anulować subskrypcję NordVPN i otrzymać zwrot pieniędzy, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

W tym artykule: Polityka zwrotu środków NordVPN i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy Czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy za subskrypcję NordVPN? Co należy wiedzieć przed anulowaniem subskrypcji NordVPN? Jak anulować subskrypcję NordVPN i uzyskać zwrot pieniędzy Jak anulować subskrypcję NordVPN na Androidzie Jak anulować subskrypcję NordVPN na iOS Jak poprosić o zwrot pieniędzy NordVPN przez e-mail Jak poprosić o zwrot pieniędzy w przypadku płatności kryptowalutami Czy Toje dane zostaną usunięte po anulowaniu subskrypcji NordVPN? Często zadawane pytania
Polityka zwrotu środków NordVPN i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

NordVPN ma obowiązek dokonać pełnego zwrotu pieniędzy na konto użytkownika lub użytkowniczki w ciągu 30 dni od zakupu. Jeśli decydujesz się na zwrot kosztów subskrypcji NordVPN, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby na stałe zamknąć swoje konto NordVPN. Pamiętaj, że jeśli kupiłeś NordVPN w Apple App Store, musisz skontaktować się z obsługą sklepu Apple, aby rozpocząć proces zwrotu pieniędzy. NordVPN nie może przyznać zwrotu pieniędzy za subskrypcje dokonane za pośrednictwem Apple Store.

Czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy za subskrypcję NordVPN?

Tak, możesz otrzymać zwrot pieniędzy za subskrypcję NordVPN, kontaktując się z naszym{‘ ‘} całodobowym działem obsługi klienta. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy za subskrypcję, musisz to zrobić w ciągu 30 dni od zakupu usługi NordVPN. Pamiętaj — nie zwracamy opłat po upłynięciu cyklu rozliczeniowego, co oznacza, że nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy po upływie 30-dniowego okresu zwrotu pieniędzy. Jeśli ręcznie anulujesz subskrypcję cykliczną, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy, nawet jeśli anulowałeś subskrypcję w ciągu 30 dni od zakupu. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Co należy wiedzieć przed anulowaniem subskrypcji NordVPN?

Jeśli zdecydowałeś się anulować usługę NordVPN, przed zakończeniem subskrypcji pamiętaj o następujących kwestiach: Polityka zwrotów. NordVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że możesz anulować subskrypcję w ciągu 30 dni od zakupu i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Jeśli anulujesz po 30 dniach, nie będziesz już uprawniony do zwrotu pieniędzy. Cykl rozliczeniowy. Pamiętaj, żeby zakończyć subskrypcję cykliczną w ciągu 30 dni od zakupu, aby uniknąć opłat za kolejny miesiąc lub rok. Opcje alternatywne. Jeśli masz problemy techniczne z usługą NordVPN, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Być może będziemy w stanie rozwiązać Twój problem, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas na szukaniu innej sieci VPN. Backup danych. Jeśli masz pakiet NordVPN i przechowujesz swoje dane w aplikacjach NordLocker lub NordPass, wykonaj kopię zapasową, ponieważ nie będziesz mieć dostępu do swoich plików ani haseł, jeśli Twoje NordKonto zostanie zamknięte. {SHORTCODES.blogRelatedArticles}

Jak anulować subskrypcję NordVPN i uzyskać zwrot pieniędzy

Aby anulować automatyczne odnawianie subskrypcji NordVPN i przesłać prośbę o zwrot pieniędzy, wykonaj następujące kroki: Przejdź do swojego NordKonta i zaloguj się, wpisując adres e-mail i hasło. Kliknij Rozliczenia na lewym pasku. Po otwarciu sekcji Rozliczenia kliknij u góry zakładkę Subskrypcje. Kliknij Zarządzaj w sekcji Automatyczne odnawianie. Zakończ subskrypcję, klikając Anuluj automatyczne odnawianie. Aby otrzymać zwrot pieniędzy za usługę NordVPN, skontaktuj się z nami pod adresem support@nordvpn.com lub rozpocznij czat na żywo z naszym agentem obsługi klienta, klikając ikonę czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Po pomyślnym anulowaniu subskrypcji NordVPN otrzymasz e-mail z potwierdzeniem.

Jak anulować subskrypcję NordVPN na Androidzie

Wykonaj poniższe kroki, aby anulować subskrypcję NordVPN, jeśli jesteś zalogowany na swoim koncie NordVPN poprzez Sklep Google Play: Przejdź do Google Play i zaloguj się na swoje konto Google. Stuknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu. Otwórz sekcję Płatności i subskrypcje. Następnie kliknij Subskrypcje. Wybierz aplikację NordVPN. Kliknij Anuluj subskrypcję. Wybierz powód, dla którego chcesz anulować subskrypcję, a następnie naciśnij{‘ ‘} Kontynuuj. To wystarczy, aby anulować usługę NordVPN. Teraz{‘ ‘} skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta i poproś o zwrot pieniędzy.

Jak anulować subskrypcję NordVPN na iOS

Wykonaj poniższe kroki, aby zakończyć subskrypcję NordVPN zakupioną w App Store: Przejdź do Ustawień na swoim iPhonie. Stuknij ikonę swojego profilu. Kliknij Subskrypcje. Wybierz NordVPN. Kliknij Anuluj subskrypcję. To wszystko – subskrypcja została anulowana. Jednakże wykonanie tych kroków gwarantuje jedynie, że nie zostaniesz obciążony opłatą za kolejny okres.{‘ ‘} Skontaktuj się ze wsparciem Apple, aby otrzymać zwrot pieniędzy na swoje konto bankowe.

Jak poprosić o zwrot pieniędzy NordVPN przez e-mail

Aby poprosić o zwrot kosztów subskrypcji e-mailem, wykonaj następujące kroki: Utwórz nową wiadomość e-mail na adres support@nordvpn.com. W tytule wiadomości wpisz „Prośba o zwrot pieniędzy”. Podaj swoją nazwę użytkownika NordVPN lub adres e-mail powiązany z Twoim NordKontem, powód zwrotu, datę zakupu i zapłaconą kwotę. Wyślij e-mail i poczekaj na potwierdzenie. Pamiętaj – możesz otrzymać zwrot pieniędzy tylko w ciągu 30 dni od zakupu. Środki zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe w ciągu 10 dni.

Jak poprosić o zwrot pieniędzy w przypadku płatności kryptowalutami

Jeśli zapłaciłeś za usługę NordVPN kryptowalutą i chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, wykonaj następujące kroki: Utwórz nową wiadomość e-mail na adres support@nordvpn.com. W tytule wiadomości wpisz „Prośba o zwrot pieniędzy – kryptowaluta”. Podaj swoją nazwę użytkownika NordVPN lub adres e-mail powiązany z Twoim NordKontem, powód zwrotu, datę zakupu i zapłaconą kwotę oraz adres portfela kryptowalut. Wyślij e-mail i poczekaj na potwierdzenie. Przedstawiciel obsługi klienta NordVPN rozpatrzy Twoją prośbę i zwróci kwotę do Twojego portfela kryptowalut w ciągu trzech dni roboczych. Pamiętaj, że zwrócona kwota może różnić się od oryginalnej ze względu na wahania na rynku kryptowalut.

Czy Toje dane zostaną usunięte po anulowaniu subskrypcji NordVPN?

Gdy tylko zakończysz subskrypcję NordVPN, Twoje konto wróci do wersji bezpłatnej, ale nadal będziesz mógł korzystać z VPN do końca okresu rozliczeniowego. Po zakończeniu cyklu rozliczeniowego Twoje konto zostanie usunięte, ale Twoje dane pozostaną. Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta i poprosić nas o usunięcie Twoich danych osobowych. Nie będziemy jednak mieli żadnych informacji o Twojej aktywności online, ponieważ NordVPN ma rygorystyczną{‘ ‘} politykę braku logów . Nie rejestrujemy ani nie zbieramy żadnego ruchu przechodzącego przez nasze serwery, w tym odwiedzanych stron internetowych, adresów IP, pobranych plików ani ilości przesłanych danych. Przechowujemy jedynie ograniczoną ilość Twoich danych osobowych zgodnie z prawem i regulacjami oraz w celu zapobiegania oszustwom i nadużyciom. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące przechowywania danych, skontaktuj się z naszym całodobowym działem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji.

Tak, możesz anulować dowolny pakiet subskrypcji NordVPN. Pamiętaj – jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, musisz anulować zakup w ciągu 30 dni od jego dokonania, a także skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta i poprosić o zwrot pieniędzy. ), }, { question: ‘Czy mogę anulować NordVPN w dowolnym momencie?’, answer: ( Tak, możesz anulować subskrypcję NordVPN w dowolnym momencie. Pamiętaj, że jeśli anulujesz subskrypcję cykliczną po 30 dniach od zakupu, nie będziesz uprawniony do zwrotu pieniędzy. ), }, { question: ‘Czy nadal mogę korzystać z NordVPN po anulowaniu subskrypcji?’, answer: ( Tak, możesz korzystać z usługi NordVPN po anulowaniu subskrypcji do końca okresu rozliczeniowego. ), }, { question: ‘Co zrobić, jeśli mam pakiet „Plus” lub „Complete”, ale chcę jedynie anulować subskrypcję NordVPN?’, answer: ( Niestety, jeśli posiadasz pakiet, nie będziesz mógł anulować wyłącznie usługi NordVPN. Jeśli chcesz anulować lub otrzymać zwrot pieniędzy za konkretną usługę, będziesz musiał anulować cały pakiet NordVPN. ), }, { question: ‘Czy mogę ponownie aktywować moją subskrypcję NordVPN po jej anulowaniu?’, answer: ( Tak, możesz. Jeśli chcesz odnowić zamknięte konto, po prostu zaloguj się przy użyciu tego samego adresu e-mail i hasła, a następnie kliknij „Odnów pakiet” w sekcji „Strona główna” lub kup nową subskrypcję. ), }, ]} />

} subtitle={} />

The post Jak anulować subskrypcję NordVPN i uzyskać zwrot pieniędzy first appeared on NordVPN.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *