כיצד להגדיר ולהשתמש ב-VPN בטלוויזיה חכמה

כיצד להגדיר ולהשתמש ב-VPN בטלוויזיה חכמה

February 4, 2024 privacy 0
שימוש ב-VPN בטלוויזיה החכמה שלכם יכול להגן על הפרטיות שלכם ולשפר את אבטחת המכשיר. במאמר זה, נסביר למה כדאי להשתמש באפליקציית VPN בטלוויזיה חכמה ונראה לכם כיצד להתקין ולהגדיר אותו במכשיר.

תוכן עניינים למה כדאי להשתמש ב-VPN לטלוויזיה? כיצד להשתמש ב-VPN עם טלוויזיה חכמה כיצד להתקין VPN ברוב הטלוויזיות החכמות כיצד להגדיר VPN בטלוויזיות חכמות שאינן אנדרואיד כיצד להשתמש ב-VPN עם טלוויזיות לא חכמות שאלות נפוצות: VPN לטלוויזיה חכמה
למה כדאי להשתמש ב-VPN לטלוויזיה?

הטלוויזיה החכמה שלכם מחוברת לאינטרנט, וכל דבר עם קישוריות לאינטרנט חשוף להתקפות סייבר. אבל, אם תתקינו VPN בטלוויזיה החכמה שלכם, הנתונים שלכם יהיו מוצפנים ומוגנים מעיניים סקרניות. השימוש ב-VPN גם מסתיר את כתובת ה-IP הציבורית שלכם, ומעניק לכם שכבת פרטיות נוספת. בנוסף, VPN יכול לעזור להגן עליכם מפני הצרת רוחב פס. ספקי שירותי אינטרנט מסוימים מגבילים את מהירויות האינטרנט שלכם אם הם מבחינים שאתם משתמשים בכמויות גדולות של רוחב פס – גם אם חבילת האינטרנט שלכם מאפשרת גלישה בלתי מוגבלת. הצפנת חיבור האינטרנט של הטלוויזיה החכמה שלכם באמצעות VPN, תקשה על נותני שירותי האינטרנט לאסוף מידע על אופן וכמות השימוש שלכם באינטרנט לטובת הצרת רוחב הפס שלכם.

כיצד להשתמש ב-VPN עם טלוויזיה חכמה

תהליך ההורדה והשימוש באפליקציות VPN בטלוויזיות חכמות הוא פשוט מאוד. עקבו אחר השלבים הבאים על מנת להתחבר לשירות ה-VPN שלכם. בדקו שהטלוויזיה החכמה שלכם תואמת לאפליקציות VPN. לא כל הטלוויזיות החכמות תומכות באפליקציות VPN. אם יש לכם טלוויזית אנדרואיד, סביר להניח שתוכלו להשתמש באפליקציית VPN, אבל גם אם המכשיר שלכם אינו תואם, אתם עדיין יכולים להגן עליו באמצעות VPN דרך הנתב שלכם. נסביר כיצד להגדיר את הנתב שלכם עם חיבור VPN בהמשך מאמר זה. בחרו את ספק ה-VPN שלכם. על אף שמוצעים בשוק שפע של שירותי VPN, אנו ממליצים לבחור באפשרות בתשלום במקום ב- VPNחינמי. שירותי VPN בתשלום מציעים מהירות ואבטחה טובים יותר, ועם ספקים כמו NordVPN תקבלו גם גישה למגוון תכונות שימושיות נוספות כדי להגביר את הבטיחות המקוונת שלכם. לאחר שבחרתם ספק VPN, הורידו את האפליקציה שלו לטלוויזיה החכמה שלכם ופתחו אותה. האפליקציה תדריך אתכם בתהליך ההגדרה, שעשוי לכלול בחירת חבילת VPN אם עדיין לא עשיתם זאת. התחברו ל-VPN שלכם. לאחר התקנת והגדרת ה-VPN שלכם, תוכלו להתחבר לשרת VPN ולהצפין את החיבור שלכם. עם NordVPN, אתם יכולים לבחור מיקום שרת ספציפי או פשוט לתת לאפליקציה למצוא את השרת הטוב ביותר עבורכם, בהתבסס על מהירות ויציבות. אשרו את חיבור ה-VPN שלכם. כדי לבדוק אם ה-VPN שלכם מחובר, בדקו את אפליקציית ה-VPN שלכם – כמעט כל אפליקציות ה-VPN יסמנו לכם בצורה כזו או אחרת אם ה-VPN מופעל באותו רגע או לא. לחלופין, שימו לב לכתובת ה-IP שלכם לפני שאתם מפעילים את ה-VPN ולאחר מכן בדקו את כתובת ה-IP לאחר החיבור. אם כתובת ה-IP השתנתה, אז ה-VPN שלכם עובד.

כיצד להתקין VPN ברוב הטלוויזיות החכמות

כדי להתקין VPN בטלוויזיה חכמה, פשוט הורידו אפליקציית VPN מה-Play Store. בהנחה שיש לכם טלוויזית אנדרואיד, יהיה לכם מגוון של שירותי VPN לבחירה מכיוון שספקים רבים (כולל NordVPN) מציעים אפליקציות עבור טלוויזיה חכמות. לאחר שבחרתם את ספק ה-VPN המועדף, תוכלו להפעיל את הטלוויזיה החכמה שלכם, לנווט ל- Play Store ולהוריד את אפליקציית ה-VPN שלו. כאשר תפתחו את האפליקציה, תתבקשו להתחבר ולהגדיר. ההוראות המדויקות להגדרת VPN בטלוויזיה חכמה ישתנו בהתאם לספק. אם אתם רוצים להשתמש ב-NordVPN, המדריך הזה להגדרת VPN ב-Android TV יכול לעזור. ברגע שתסיימו את תהליך ההגדרה, תוכלו להתחבר לשרת VPN ולהיות מוגנים. כמובן, לא כולם משתמשים בטלוויזית אנדרואיד. האם זה אומר שאתם לא יכולים להשתמש ב-VPN? בכלל לא – באמצעות כמה שלבים נוספים, אתם עדיין יכולים לאבטח את הטלוויזיה החכמה שלכם על ידי VPN.

כיצד להגדיר VPN בטלוויזיות חכמות שאינן אנדרואיד

ניתן להגדיר VPN עבור Apple TV או כל טלוויזיה חכמה אחרת שאינה אנדרואיד (טלוויזיה חכמה של סמסונג Tizen OS או webOS של LG, למשל) בשיטות הבאות: שיטה 1: הגדרת VPN בנתב הביתי כדי להתחבר לאינטרנט, ככל הנראה הטלוויזיה החכמה שלכם משתמשת בנתב. אם אינכם יכולים להתקין VPN ישירות בטלוויזיה החכמה שלכם, אתם יכולים להגדיר את הנתב שלכם להשתמש ב-VPN כך שכל התנועה העוברת דרכו מוצפנת. כדי להגדיר VPN בנתב שלכם, עקבו אחר השלבים הבאים: במכשיר שמחובר לרשת הנתב, פתחו את הדפדפן שבחרתם. הזינו את כתובת ה-IP של הנתב שלכם בסרגל החיפוש של הדפדפן ולחצו על מקש “Enter”. הזינו את פרטי ההתחברות של הנתב שלכם (ברוב המקרים, פרטים אלו יהיו שם משתמש וסיסמה שהגדרתם בעצמכם או אלו שהגיעו עם הנתב). בחרו אפשרות בשם משהו כמו “Advanced Settings” (הגדרות מתקדמות) או “Advanced setup” וחפשו אפשרות או כרטיסייה שבה תוכלו לציין את ה-VPN שבו ברצונכם להשתמש. אם אתם משתמשים בשיטה זו, הנתונים שלכם יהיו מוגנים כאשר הם עוברים בין הנתב שלכם לשרת ה-VPN. עם זאת, חשוב לציין שהנתונים הנעים בין הטלוויזיה החכמה שלכם לנתב שלכם לא יוצפנו מכיוון שלא מותקנת אפליקציית VPN ישירות על הטלוויזיה שלכם. אתם יכולים גם להשתמש בנתב VPN, נתב שמגיע עם VPN מוגדר מראש, כדי להשיג את אותן תוצאות. שיטה 2: שיתוף חיבור VPN דרך Ethernet אם מותקן אצלכם NordVPN במכשיר, אתם יכולים לחבר כבל Ethernet ממכשיר זה לתוך הטלוויזיה החכמה שלכם, כדי לבצע שיתוף VPN. עקבו אחר ההוראות עבור משתמשי Windows 11: לחצו לחיצה ימנית על סמל הרשת ובחרו “Open network and sharing center” (פתח את מרכז הרשת והשיתוף). לחצו על “Change adapter options” (שנה אפשרויות מתאם). לחצו לחיצה ימנית על TAP-NordVPN מתאם Windows ובחרו “Properties” (מאפיינים). פתחו את הכרטיסייה “שיתוף” והפעילו את “Allow other network users to connect through this computer’s internet connection” (אפשר למשתמשי רשת אחרים להתחבר דרך חיבור האינטרנט של המחשב הזה). בחרו את שם ממשק הרשת שאיתו אתם מתכוונים לשתף את החיבור ולחצו על OK (אישור). חברו את המחשב שלכם לטלוויזיה החכמה שלכם עם כבל Ethernet והפעילו את ה-VPN שלכם. לא ניתן לשתף VPN דרך mobile hotspot מהנייד שלכם, אבל עם כבל Ethernet, אתם יכולים לחבר במהירות את הטלוויזיה החכמה שלכם ל-VPN. {SHORTCODES.blogRelatedArticles}

כיצד להשתמש ב-VPN עם טלוויזיות לא חכמות

אם אין לכם טלוויזיה חכמה, אתם עדיין יכולים להגן על המכשיר שלכם באמצעות VPN. כדי להגן על הטלוויזיה שלכם, רכשו מתאם סטרימינג שתוכלו להכניס למכשיר ולהתקין VPN על המתאם. מתאמי סטרימינג כמו Chromecast או Fire Stick של אמזון מתחברים למכשירים שלכם ומעניקים להם גישה לשירותי סטרימינג מקוונים, גם אם לטלוויזיה עצמה אין יכולות חכמות. אם אתם משתמשים ב- עבור Chromecast או ב-Firestick VPN כדי לגשת לשירות הסטרימינג המועדף עליכם, אתם יכולים להגן על הטלוויזיה שלכם באותה רמת אבטחה ופרטיות ש-VPN מספק עבור טלוויזיה חכמה.

אתם יכולים להשתמש ב-VPN בזמן סטרימינג כדי לשפר את רמת האבטחה והפרטיות שלכם. אם ה-VPN מהיר מספיק, לא תבחינו בירידה במהירות ובביצועים. השימוש ב-VPN גם מפחית את הסבירות שספקי שירותי האינטרנט יקטינו את רוחב הפס שלכם על סמך הפעילות שלכם באינטרנט. עם זאת, חשוב לציין שעל משתמשי VPN לפעול לפי חוקי המדינה שלהם ולא לנסות לעקוף מגבלות החלות לפי חוק זכויות יוצרים. NordVPN אינו תומך ומגנה בתוקף כל פעילות כזו. ), }, { question: ‘האם חלות הגדרות אזוריות והגבלות על טלוויזיות חכמות?’, answer: ( התוכן שאתם יכולים לגשת אליו דרך טלוויזיה חכמה מוגבל בדרך כלל על ידי המיקום שלכם. כאשר אתם מתחברים דרך הנתב שלכם לאינטרנט, הטלוויזיה החכמה שלכם מופיעה באינטרנט עם כתובת IP ספציפית (המכונה כתובת IP) ציבורית), והיא משמשת אתרים ושרתים כדי לקבוע את מיקומכם. ), }, { question: ‘איך מוצאים את ה-VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חכמה?’, answer: ( כאשר משתמשי טלוויזיה חכמה בוחרים ב-VPN, עליהם לחפש ספק איכותי בתשלום, מכיוון ששירותי VPN חינמיים מציעים בדרך כלל רמת אבטחה ופרטיות ירודה יותר מאשר שירותי VPN בתשלום. מהירות היא גם גורם חשוב מכיוון שאינכם רוצים שהטלוויזיה החכמה שלכם תטען את התוכן לנצח ותתקע. NordVPN הוא ה-VPN המהיר בעולם, מה שהופך אותו לאחת הבחירות הטובות ביותר עבור הטלוויזיה החכמה שלכם. ), }, ]} />

The post כיצד להגדיר ולהשתמש ב-VPN בטלוויזיה חכמה first appeared on NordVPN.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *