VPN на iPhone: що це таке і навіщо він потрібен

VPN на iPhone: що це таке і навіщо він потрібен

December 13, 2023 privacy 0
Багато хто вважає, що пристрої Apple захищені від злому і хакерів. Хоча це певною мірою так, вразливості все ж існують, оскільки жоден пристрій не може бути на 100% захищений від кіберзагроз. Тож, якщо ви дбаєте про безпеку особистих даних, встановити надійний VPN на iPhone дуже важливо. І ось чому.

Зміст Що таке VPN на iPhone Чи потрібно встановлювати VPN на iPhone? Навіщо вмикати VPN на iPhone Що VPN робить на iPhone Якщо ви використовуєте загальнодоступні мережі Wi-Fi Якщо ви завзятий мандрівник Якщо ви дбаєте про свою конфіденційність Захист iPhone: про що слід пам’ятати Як встановити VPN на iPhone Як активувати VPN у налаштуваннях iPhone
Що таке VPN на iPhone

VPN з англійської мови перекладається як “віртуальна приватна мережа”. VPN на iPhone шифрує весь трафік і приховує IP-адресу користувача. Крім того, трафік маршрутизується через віддалені VPN-сервери, тому ні інтернет-провайдер, ні хтось ще не зможе перехопити та відстежувати ваш трафік і конфіденційні дані. Завдяки цьому ви матимете зашифроване з’єднання та приховане місцеперебування. Користувачі отримують доступ до VPN-сервісів через програми VPN. Ми наполегливо рекомендуємо перейти на платні преміумпослуги. Безкоштовні VPN-сервіси часто збирають дані користувачів, закидують їх рекламою та мають обмежену функціональність. VPN-сервіс шифрує трафік між пристроями iOS та Інтернетом, захищаючи вашу конфіденційність. Віртуальна приватна мережа також захищає iPhone від шпигунів за даними та кіберзлочинців. Якщо ви використовуєте програму VPN на своєму iPhone і підключаєтеся до VPN-сервера, всі дані, що передаються на ваш пристрій і з нього, будуть зашифровані. Використання VPN на iPhone також приховує IP-адресу вашого пристрою, тому вебсайти, які ви відвідуєте, не будуть знати про ваше місцезнаходження. Це додає додатковий рівень конфіденційності під час підключення до Інтернету.

Чи потрібно встановлювати VPN на iPhone?

Так, потрібно. Останнім часом широко обговорюються переваги VPN як для приватних користувачів, так і для компаній. Люди все частіше турбуються про свою конфіденційність та безпеку даних, і багато з них вже мають VPN-додаток, встановлений на комп’ютерах і телефонах Android. Однак цього не можна сказати про користувачів iPhone. Багато хто з них досі мають так званий «яблучний синдром» і вважають, що їм нічого не загрожує просто тому, що вони користуються iOS.

КОРИСНА ПОРАДА: Хоча хакери частіше націлюються на Android або Windows через їхню популярність, користувачі macOS та iOS також мають пильнувати, адже раніше в цих системах були виявлені вразливості.

Тому, якщо ви володієте iPhone, настав час вжити заходів для захисту онлайн-трафіку. З VPN це зробити дуже просто!

Навіщо вмикати VPN на iPhone

Навіть з усіма заходами безпеки, що має iPhone, він не може протистояти загрозам, які ховаються за загальнодоступними мережами Wi-Fi. Тому під час підключення до однієї з таких мереж завжди вмикайте VPN. Так треба робити для захисту інтернет-трафіку та інформації від відстеження, нав’язливої реклами, підроблених точок доступу Wi-Fi та кіберзлочинців, які ховаються за ними.

Що VPN робить на iPhone

Що робить VPN на iPhone? Коли VPN-сервіс увімкнено, трафік пристрою проходить через зашифрований тунель, і дані шифруються ще до виходу з пристрою. Крім того, VPN-сервіс приховує IP-адресу користувача, тому хакери та інші мисливці за даними не зможуть бачити, що ви робите та яку інформацію надсилаєте через Інтернет. Вам потрібен VPN-сервіс:

Якщо ви використовуєте загальнодоступні мережі Wi-Fi

Сьогодні безкоштовну точку доступу Wi-Fi можна знайти майже в кожній кав’ярні, бібліотеці, аеропорту та торговому центрі. Один клік – і ви в Інтернеті. Однак кожного разу, коли ви підключаєтеся до загальнодоступної мережі Wi-Fi, ви наражаєте свій iPhon на небезпеку. Загальнодоступні мережі зазвичай незашифровані та незахищені. Пристрої, підключені до таких мереж, можна легко зламати. А при недостатній пильності дані кредитних карток, паролі та інша особиста інформація може потрапити в руки кіберзлочинців. А от якщо увімкнути на своєму iPhone сервіс ВПН, ваші дані будуть миттєво захищені. З моменту підключення до віддаленого сервера весь інтернет-трафік вашого пристрою проходитиметь через зашифрований тунель, тому ніхто не побачить, що ви робите в Інтернеті, навіть у незахищеній мережі Wi-Fi.

Якщо ви завзятий мандрівник

Вирушаючи за кордон на відпочинок, навчання або роботу, не забудьте увімкнути VPN. Так зробивши, ви будете з’являтися онлайн з тією ж IP-адресою, з якою ви виходили в Інтернет у вашому регіоні. Це особливо корисно, якщо ви опинилися в країні з жорсткою цензурою та обмеженнями. Тому перед від’їздом обов’язково завантажте програму VPN на свій iPhone. Коли ви підключаєтеся до віддаленого VPN-сервера, ваш пристрій отримує IP-адресу цього сервера і відображається в інтернеті так, ніби ви перебуваєте в іншій країні. Цей захід безпеки захищає від шпигунства та спостереження з боку місцевих інтернет-провайдерів. NordVPN також пропонує функцію Meshnet, яку можна використовувати для віддаленого доступу до пристроїв. Тобто, подорожуючи в іншу країну, можна переглядати файли на своєму домашньому комп’ютері, витягувати їх звідти і навіть виходити в інтернет зі своєю домашньою IP-адресою.

Якщо ви дбаєте про свою конфіденційність

Деякі стверджують, що якщо не робити нічого протизаконного, то можна не турбуватися про конфіденційність своїх даних і стеження в інтернеті. «Мені нема чого приховувати!» – кажуть вони. Однак такі люди зазвичай не знають, що їх інтернет-провайдер може бачити, які сайти вони відвідують. Або що онлайн-платформи збирають дані користувачів і продають їх рекламодавцям для показу цільової реклами. Не кажучи вже про кіберзлочинців, які можуть використовувати ці персональні дані для фішингових атак на вас і ваших близьких. Надійний VPN-провайдер захистить вас від усіх, хто стежить за вашою діяльністю в Інтернеті. Коли ви підключаєтеся до віддаленого VPN-сервера, ваші дані надійно шифруються, і навіть ваш інтернет-провайдер більше не зможе їх бачити.

Захист iPhone: про що слід пам’ятати

Захист вашого iPhone за допомогою NordVPN Отже, як вибрати найкращий VPN для свого iPhone та встановити безпечне з’єднання між пристроєм та Інтернетом? Для цього не потрібно володіти технічними знаннями. Увесь трафік буде перенаправлено через зашифрований тунель, надаючи безпеку з’єднання. Програма NordVPN для iOS робить саме це та багато іншого. Вибираючи надійного VPN-провайдера, враховуйте наступне: Велика кількість серверів. NordVPN для iPhone дозволяє вибирати з понад 5200 серверів у 60 країнах. Розгалужена мережа серверів і сучасні протоколи VPN гарантують найкращу швидкість і стабільне VPN-з’єднання. Цілодобова технічна підтримка. Наша відзначена нагородами служба підтримки завжди готова допомогти. Просто напишіть нам! Захищене з’єднання. NordVPN використовує протокол шифрування AES з 256-бітовими ключами, щоб ніхто не міг розшифрувати вашу інформацію. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Наш додаток для iOS приємно переглядати, але що ще важливіше, він неймовірно простий у використанні. Завантажте, увійдіть, натисніть кнопку «Швидке підключення» – і все готово! Threat Protection Lite. Функція Threat Protection Lite від NordVPN доступна в мобільних додатках і може блокувати шкідливу рекламу та доступ до небезпечних вебсайтів. {SHORTCODES.blogRelatedArticles}

Як встановити VPN на iPhone

VPN можна налаштувати на своєму iPhone або вручну, або завантажити програму і дозволити майстру налаштування зробити все за вас. Однак перший варіант займає більше часу, і ви не зможете використовувати додаткові функції в програмі NordVPN. Ось як швидко встановити VPN на iPhone: Перейдіть до App Store і введіть «NordVPN». Натисніть на кнопку «Завантажити». Відкрийте додаток і натисніть «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ», щоб створити новий обліковий запис, або «УВІЙТИ», якщо він у вас вже є. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви будете переведені на вебсайт Nord Account, щоб створити його. Після реєстрації ви повернетеся до програми NordVPN, щоб вибрати передплату. З’явиться сповіщення. Натисніть «Прийняти й продовжити». Натисніть кнопку Quick Connect, яка з’єднає вас з найшвидшим доступним сервером. Під час першого підключення вам буде запропоновано дозволити програмі NordVPN додавати конфігурації VPN на ваш пристрій і підтвердити свій вибір за допомогою відбитка пальця (якщо ви використовуєте Touch ID).

Як активувати VPN у налаштуваннях iPhone

Ви, мабуть, помітили, що опція VPN доступна в розділі «Налаштування» на iPhone. Однак це не вбудований безкоштовний VPN-сервіс. Цю функцію потрібно активувати вручну, додавши інформацію про віддалений сервер. Після встановлення VPN у верхній частині екрана пристрою має з’явитися значок NordVPN. Якщо він не відображається, потрібно повернутися до налаштувань і змінити конфігурацію так, щоб на екрані відображалися піктограми. Ось як це зробити: Перейдіть до розділу «Пapaмeтpи». Виберіть «Загальні». Перейдіть до розділу «VPN i керування пристроєм». Виберіть «VPN». Натисніть «Додати конфігурацію VPN…» і додайте всі необхідні дані. Однак простіше використовувати програму NordVPN, яку можна налаштувати за кілька секунд і підключатися одним дотиком. Крім того, вона забезпечує першокласний захист та конфіденційність. Як бачимо, навчитися налаштовувати VPN зовсім не складно.

The post VPN на iPhone: що це таке і навіщо він потрібен first appeared on NordVPN.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *